
Dobar učinak jesenas doneo je spokoj u Kragujevac. Plan je ispunjen u potpunosti, a Radnički ima dobru zalihu bodova pred drugi deo sezone, koja startuje 4. februara. U Šumaricama su skrojili plan tokom pauze.
Pre nego što se krene u potragu za pojačanjima, u klubu su rešili da malo pospreme aktuelni igrački kadar. Tako su postignuti dogovori oko sporazumnom raskidu saradnje sa četiri prvotimaca, a slobodni u izboru nove ekipe postali su: Vojo Ubiparip, Aleksandar Varjačić, Miloš Brnović i golman Željko Kuzmanović.
Drugi čuvar mreže Stefan Čupić je potpisao kratkoročni ugovor na samo mesec dana, ali neće ostati u 2023. godini na „Čika Dači“ i planira da ponovo pronađe angažman u inostranstvu posle Olimpijakosa iz Nikozije.
Klub ima plan da tokom decembra pokuša da angažuje nekoliko novih igrača, a možda još neko ode u slučaju ponuda. Plan je da se završne pripreme ponovo odrade u Antaliji, gde će, tokom januara, boraviti većina klubova iz Srbije.
PROČITAJTE JOŠ:
PRVA LIGA Derbi jeseni igra se na Bežaniji, Mačva do boda golom u nadoknadi utakmice!
OPORAVAK PRI KRAJU Mitrović otkrio kada se vraća treninzima (VIDEO)



Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.