Trener Olimpijakosa: Biće teška utakmica, iako Čukarički nema evropsko iskustvo kao mi

Trener Olimpijakosa: Biće teška utakmica, iako Čukarički nema evropsko iskustvo kao mi
Rodinej i Dijego Martinez (Foto: MaxBet Sport)

Olimpijakos se nalazi na dobrom putu da se plasira u grupnu fazu Lige Evrope. Atinjani su prošle nedelje na svom stadionu savladali Čukarički sa 3:1 u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija. Revanš je na programu u četvrtak od 20 na stadionu Dubočica u Leskovcu.


KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE: U četvrtak od 19 igraju Šerif – Klaksvik, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.50.


Svoja očekivanja je prvo izneo trener „brđana“ Milan Lešnjak. Potom je pred medije izašao trener grčkog tima Dijego Martinez.

TOTALNO DRUGA UTAKMICA

Naš posao nije da procenjujemo kako druge ekipe lepo igraju. Ovo je totalno druga utakmica. Mi smo spremni da igramo mnogo utakmica. Čukarički nema iskustva u Evropi kao Olimpijakos. Ukoliko mi budemo igrali kako treba onda će sve da bude u redu – jasan je Martinez, koji je dodao:

Olimpijakos želi uvek da bude prvi, to je najbolja ekipa u Grčkoj. Imamo novi projekat, mnogo novih igrača. Moramo da idemo do kraja u Evropi i u Grčkoj.

Atinjani su prošlonedeljni meč rešili u prvih 16 minuta kada su postigli dva gola.

Mislim da smo 90 minuta igrali dobro, a samo je taj period 20 minuta bio odlučujući. Verujem da je Olimpijakos gubio koncentraciju posle 80. minuta. Znam da svaka srpska ekipa napravi pritisak. Gubili smo koncentraciju jer smo nova ekipa. Tako nećemo da igramo u Leskovcu. Moramo da budemo skoncentrisani svih 90 minuta.

On je zadovoljan kako njegvoi izabranici igraju.

Igramo svaku utakmicu sve bolje. Hoću to da vidim kod igrača da su bolji u odbrani i napadu. Biće teška utakmica, ali daćemo 100 odsto da idemo dalje. Potrebno nam je više utakmica da bismo mogli da prikažemo maksimum – istakao je Martinez.

RODINEJ: IMAMO PREDNOST NA PAPIRU

Pred medijima je govorio i defanzivac Rodinej.

Naša ekipa je premna za utakmicu. Imamo prednost na papiru, ali je ovo nova utakmica. Daćemo 100 odsto da prođemo dalje – rekao je Brazilac koji je u ekipi od decembra:

Nov sam ovde, doša sam u veliku ekipu, možemo da idemo mnogo daleko u Evropi. Imao sam pomoć od starijih igrača. Nadam se da će biti sve dobrro.

 

Povezane vesti

Zvezda nema nijedan razlog da se plaši Seltika, za Škote je gol u ozbiljnim mečevima misaona imenica (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde prvu utakmicu u Ligi Evrope će da odigraju protiv Seltika 24. septembra u 21.00. Škotski velikan u kvalifikacijama za Ligu šampiona ispao je od Kajrata posle izvođenja jedanaesteraca. SRBIJA Od 19.30 Novi Pazar dočekuje Crvenu zvezdu. Kvota na igrau UG 4+ u kladionici MaxBet je 2.00. Kako trenutno izgleda tim Brendana Rodžersa...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.